ÖVRIGT / Smycken / Brosch 9031253
nr 903 1253
Brosch
silver/bergkristall, 1930-/40-tal
Utrop:
400 kr
Såld:
400 kr
måndag 28 juli 2014
kl 19:59:46
100 kr
150 kr
200 kr
350 kr
300 kr
Legering av koppar, mässing och nickel.
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.
Silver